fbpx

Yavuz Selim Cad. 15-A Soğanlık / Kartal

Diş Beyazlatma

diş beyazlatma, diş beyazlatma bleaching, bleaching diş beyazlatma, soğanlık diş beyazlatma, kartal diş beyazlatma, soğanlık kartal diş beyazlatma, soğanlık bleaching, kartal bleaching, soğanlık kartal bleaching, diş beyazlatma tedavisi, diş beyazlatma yöntemleri,

Diş Beyazlatma Nedir ?

Dişlerin yapısından ve başka iç ya da dış etmenlerden kaynaklanan diş sararmaları ya da diş lekelenmeleri ağız ve diş sağlığı ile ilgili yaygın şikayetler arasında yer alır. Diş yüzeyinde zamanla biriken birtakım maddeler renklenmelere sebep olur. Herhangi bir müdahale edilmediği taktirde dişler beyazlığını ve parlaklığını kaybeder.

Farklı sebeplere bağlı olarak renk değiştiren dişlere orijinal beyazlığını geri kazandıran tedavi yöntemine diş beyazlatma, yani bleaching adı verilir. Estetik diş hekimliğinin en önemli tedavi yöntemlerinden biri olan bleaching ile diş minesindeki sararmalar ve lekeler kolaylıkla giderilmektedir.

Klinik Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş Beyazlatma Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Muayene

Uzman Diş Hekimi Kontrolü

Planlama

Uygun Yöntem Planlaması

Operasyon

Uygulama Süreci

Sonuç

Göz Alıcı Beyaz Gülüşler

Ofis Tipi Beyazlatma

Lazer tedavisi özel bir jel eşliğinde uygulanır. Işın verme işleminin ne kadar süreceğine karar verecek olan kişi uzman diş hekimidir. Bu süre dişlerdeki problemin büyüklüğüne ve lazer tedavisinin verildiği cihaza göre değişiklik gösterebilmektedir. Işın verme aşaması tamamlandıktan tedavi sona erer.

İki tip diş beyazlatma yönteminden söz edilebilir. Bunlardan biri ofis tipi beyazlatma olup klinik ortamında, uzman diş hekimi tarafından gerçekleştirilir. Bu yöntemde beyazlatma için kullanılan madde yoğunluğu yüksek olabilmektedir.

Ev Tipi Beyazlatma

İkinci yöntem olan ev tipi beyazlatmada ise kullanılan jelin yoğunluğu daha azdır. Tedavi yine uzman hekimin yönlendirmesiyle gerçekleşir. Kişi, kendisi için özel olarak hazırlanan plağın içine söylenen miktarda beyazlatıcı jel sıkarak her gün belirlenen süre boyunca plağı ağzına takar.

Tedavinin gidişatına ve dişlerin beyazlama seviyesine göre uygulamaya devam edilir. Ev tipi ya da ofis tipi bleaching uygulamasından önce dişlerin uzman hekim tarafından detaylı bir şekilde muayene edilmesi gerekir. Hangi yöntemin uygun olduğuna karar verecek olan kişi diş hekimidir.

diş beyazlatma, diş beyazlatma bleaching, bleaching diş beyazlatma, soğanlık diş beyazlatma, kartal diş beyazlatma, soğanlık kartal diş beyazlatma, soğanlık bleaching, kartal bleaching, soğanlık kartal bleaching, diş beyazlatma tedavisi, diş beyazlatma yöntemleri,

Diş Beyazlatma Tedavisi Kimlere Uygulanır ?

  • Yapısal sebeplerle ya da yeme içme alışkanlıklarına bağlı olarak dişlerinde sararma ya da lekelenme görülen kişilere
  • Farklı hastalıklara bağlı olarak dişlerinde lekelenmeler meydana gelen kişilere
  • İlerleyen yaşa bağlı olarak ortaya çıkan diş renklenmelerinde
  • Mevcut diş renginden memnun olmayan, daha beyaz ve parlak dişlere sahip olmak isteyen kişilere

Diş Beyazlatma Tedavisinin Faydaları Nedir ?

  • Tüm bleaching işlemleri hasta için konforlu ve rahat bir tedavi sürecini meydana getirir. Diş beyazlatma, estetik diş hekimliğinin ağrısız, sızısız, rahat ve kolay aşamalarından biridir. Bu yöntemle hastanın iş ya da sosyal hayatını sekteye uğratmadan, hızlı ve kalıcı çözümlere ulaşmak mümkündür.
Before ImageAfter Image
diş beyazlatma, diş beyazlatma bleaching, bleaching diş beyazlatma, soğanlık diş beyazlatma, kartal diş beyazlatma, soğanlık kartal diş beyazlatma, soğanlık bleaching, kartal bleaching, soğanlık kartal bleaching, diş beyazlatma tedavisi, diş beyazlatma yöntemleri,
  • Kişiyi, beyazlığını kaybetmiş ve lekeli dişlerin sebep olduğu olumsuz psikolojik sonuçlardan kurtarır. Estetik kaygılar sebebiyle içinden geldiği gibi konuşup gülemeyen kişiler son derece basit beyazlatma tedavileriyle bembeyaz ve sağlıklı görünen dişlere sahip olurlar. Böylece insan ilişkileri konusunda özgüvenlerini geri kazanırlar. Daha güvenli, mutlu ve başarılı bir hayata kavuşurlar.
  • Bleaching işlemleri uzun ömürlü tedavileri kapsar. Doğru ve düzenli ağız ve diş bakımı ihmal edilmediğinde uzun seneler boyunca bembeyaz dişlere sahip olmak mümkündür.

Size Özel Diş Beyazlatma Çözümleri İçin;

Diş Beyazlatma Hakkında Sık Sorulan Sorular

Farklı bleaching yöntemlerinden hangisini tercih etmeliyim? Hangisi daha etkili sonuç verir?
Bu sorunun cevabı dişlerinizdeki sararma ya da lekelenmenin boyutuna göre değişiklik gösterir. Uzman diş hekiminiz yaptığı muayene neticesinde sizin için en etkili tedavinin hangisi olduğuna karar verecektir. Doğru uygulanan bir bleaching tedavisinden etkili sonuç almanız işten bile değildir.
Diş beyazlatma işleminin başarılı olabilmesi için kaç seans gerekir?
Dişlerinizdeki renklenme probleminin büyüklüğüne göre seans sayısı artabilir ya da azalabilir. Kimi sararma ya da lekelenme vakaları tek seansta tedavi edilebilirken kimi vakalarda birden fazla seansa ihtiyaç duyulabilmektedir.
Diş beyazlatma işlemi dişlerde hassasiyete sebep olur mu?
Hayır. Ancak tedavi öncesinde dişlerde zaten bir hassasiyet şikayeti varsa bu durum uygulama sonrasında da devam edeceği için yanılgı içine düşülerek yapılan işleme bağlanabilir. Beyazlatma işleminden önce uzman hekim tarafından gerçekleştirilen muayenede diş hassasiyetine rastlanması durumunda uygulama aşamasına geçmeden söz konusu hassasiyet giderilmelidir.
Bleaching uygulanan dişlerin bakımı nasıl olmalıdır?
Diş beyazlatma uygulamasının hemen ardından dişleri bir süre normalden biraz daha fazla korumakta fayda vardır. Bir iki hafta kadar bir süre boyunca sararmaya ya da lekelenmeye sebep olabilecek sigara, kahve gibi alışkanlıklardan uzak durmak doğru olacaktır. Sonrasında ise rutin diş bakımı tüm diğer dişlerde olduğu gibi bleaching uygulamasına tabi tutulan dişlerde de devam ettirilmeli, ağız hijyeni asla ihmal edilmemelidir. Bu şekilde beyazlatma uygulamasının etkisi uzun süreler boyunca devam eder.
Bleaching uygulaması gören dişler zamanla yeniden rengini kaybeder mi?
Hiçbir hekim diş beyazlatma tedavisinin ömürlük olduğunu iddia edemez. Yapılan beyazlatma işleminin diş üzerindeki etkisini ne kadar süre koruyacağını ise belirleyen farklı faktörler vardır. Dişin mevcut yapısı, sararma ve lekelenmelere ne kadar eğilimli olduğu, yeme içme alışkanlıkları ile ağız ve diş bakımıyla ilgili alışkanlıklar bu konuda belirleyicidir. İyi bir bakım ve sağlıklı yeme içme alışkanlıkları ile dişler uzun süre beyazlığını koruyabilir. Herhangi bir sebeple yeniden renklenme yaşanması halinde ise uzman hekim kontrolünde ilave bleaching tedavisi uygulanabilir.

Klinik Akademi'nin Alanında Uzman Diş Hekimleri ile Tanışın.

Sararmış, lekeli dişlerin  özgüven eksikliğine, sosyal hayatın aksamasına, iş ve aile hayatında performans düşüklüğüne sebep olduğu günler artık geride kalmalı. Zira modern ve uluslar arası standartlarda sunulan sağlık hizmetleri sayesinde konforlu diş beyazlatma tedavileri mümkün hale geldi.

Artık renginden memnun olmadığınız ve psikolojinizi olumsuz yönde etkilediğini fark ettiğiniz dişlerinize kusursuz bir beyazlık kazandırmak için beklemeyin. Yepyeni bleaching teknolojileri sayesinde çok kısa sürede hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşun.

Ev tipi ya da ofis tipi beyazlatma uygulamalarından biri aracılığıyla dişlerinizdeki sararma ya da leke problemlerine kalıcı olarak veda edin. Tıpta ileri teknolojinin kullanılmasına bağlı olarak geliştirilen lazerle diş beyazlatma tedavisi sayesinde ağrısız, sızısız bir şekilde ışıl ışıl parıldayan dişlere sahip olun.

Kartal diş beyazlatma merkezleri arasında yer alan Klinik Akademi, bleaching ve diğer her türlü diş tedavisi için başvurabilecğeiniz en güvenilir adreslerin başında yer almaktadır. Uzman ve deneyimli hekim kadrosuyla öne çıkan Klinik Akademi, diş beyazlatma fiyatları konusunda uygun fiyat politikasını takip etmeye özen göstermektedir. Modern tanı ve tedavi üniteleri ile konforlu ve güvenilir sağlık hizmetinin adı olmaktadır.

En güncel ve birbirinden etkili bleaching uygulamaları sayesinde diş beyazlatma iyi mi, sorusunun cevabı Klinik Akademi ile her zaman olumlu olmaktadır. Başarılı ve uzun ömürlü tedaviler aracılığıyla sağlıklı ve estetik görünüme sahip dişlere kavuşmak hayal olmaktan çıkmaktadır.

Soğanlık diş beyazlatma merkezi Klinik Akademi ile dış görünüşünüze dair güvensizlik yaşamaya son verin. Daha başarılı bir gelecek, daha iyi bir iletişim becerisi, daha neşeli ve mutlu bir geleceğin kapısını aralayın. Dış görünüşünüzle ilgili endişelerin yaşamınızın herhangi bir alanını, kendinizi ifade etme yeteneğinizi sekteye uğratmasına izin vermeyin.

Eğer dişlerinizin renginden memnun değilseniz, diş yüzeyinde leke oluşumları olduğunu gözlemliyor ve bu durumdan bir an evvel kurtulmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Klinik Akademi ile iletişime geçin. Alternatif bleaching tedavileri ile ilgili bilgi alın. Tedavi öncesinde ve sonrasındaki süreçle ilgili olsun, diş beyazlatma fiyat konusunda olsun aklınıza takılan tüm soruların en güvenilir cevabını Klinik Akademi üzerinden alın.

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Telefon